İLKÇEV, 2017 Baba-Oğul Deniz Kampını Düzenledi

İLKÇEV, 2017 Baba-Oğul Deniz Kampını Düzenledi

Gerçekleştirdiği gençlik ve izcilik faaliyetleriyle adından söz ettiren Gebze İlim, Kültür ve Çevre Kulübü Derneği (İLKÇEV), 09 – 10 Eylül 2017 tarihlerini oldukça etkin geçirdi.
İLKÇEV’de toplanan üyeler, hazırlıkların tamamlanmasından sonra kamp alanına hareket ettiler. Altı kişilik gruplar oluşturan babalar ve oğullar kamp alanına ulaşınca hemen çadırlarını kurarak kamp alanına yerleştiler. Kulüp önderi, beş izci lideri, izci ve izci gönüllülerinden oluşan 55 kişilik ekiple keyifli bir hafta sonu geçirip, doğa ve denizle bütünleşerek kentte yaşamın meydana getirdiği stres ve yorgunluğu attı.
Kamp müdürü Sıddık Ayçiçek önderliğinde sportif etkinlikler ve değerler eğitimi gibi faaliyetlerde bulunup denizde stres atan üyeler ve gençler, akşam da kamp ateşi önünde müzik eşliğinde ikramlar eşliğinde muhabbet etti. Gençler ise hünerlerini sergiledi. Sabah sporu ve doğa yürüyüşü ile devam eden kamp, denizde yapılan yüzme, deve güreşi yarışmaları ve su oyunları ile tamamlandı. Baba oğul kampına katılan üyeler ve gençlerin faaliyetlerden oldukça zevk aldığı, yeni dostluklar oluşturulduğu, var olan dostlukların da pekiştirildiği görüldü.
İLKÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İlhan Kadıoğlu; ’’Bundan sonra da pek çok faaliyete imza atmaya hazırlanan Gebze İlim, Kültür ve Çevre Kulübü Derneği (İLKÇEV) üye ve gönüllülerinin hafta sonu gerçekleştirilen deniz kampıyla hem stres ve sıkıntılardan kurtulup, hem de enerji depolayarak yeni sezona hazır olduklarını” belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir