İLKÇEV İletişim Dalında Türkiye 1.lik Ödülü’ne Layık Görüldü!!!

İLKÇEV İletişim Dalında Türkiye 1.lik Ödülü’ne Layık Görüldü!!!

Zinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü, “Yeni Dönem Açılış Programı ”Ankara  Kızılcaham’da başarıyla gerçekleşti.

Kulüplerin Büyük Buluşması…

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki gençlik, spor ve izcilik kulüplerinde aktif görev yapan 660 katılımcının bir araya geldiği buluşma, hafta sonu gerçekleşti.

Açılış Konuşması Yapıldı…

Yeni Dönem Açılış Programı Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Selamlama konuşması ile başlayarak, program devam etti.

Faaliyetlerin Değerlendirildiği Seminerler ve İstişare Toplantıları Yapıldı…

Açılışın ardından ihtisas alanlarına göre oluşturulan 5 ayrı komisyon tarafından, 6’şar istişare ve değerlendirme toplantısı tertip edildi. Bunun yanı sıra etkili iletişim semineri ve musiki ziyafetleri yapıldı. Doyumsuz muhabbetler yapıldı, kalıcı dostluklar tesis edildi.

Yöresel Ikramlar…

Cumartesi akşamı yurdun her köşesindeki kulüpler tarafından getirilen yöresel lezzetlerin ikram edilmesi, herkesin büyük beğenisini kazandı.

Heyecan, Ödül Töreniyle Zirve Yaptı…

Cumartesi günü yapılan “Zinde Gençlik Ödülleri 2017” programında heyecan zirveye tırmandı. Çok sayıdaki kulüpler başarı durumlarına göre plaketle ödüllendirildi. İLKÇEV Yönetim Kurulu Üyesi  Safa Tonyalı, coşku ve heyecanla tamamlanan programın ardından yaptığı açıklamada; Program sonunda yıl boyunca yapılan faaliyetlerin puanlaması sonucu başarılı kulüplere ödüller dağıtıldı.İLKÇEV iletişim dalında gösterdiği performanstan dolayı ödüle layık görüldü. Kaynaşmanın ve tanışmanın tavan yaptığı, dostlukların pekiştirildiği, hayırlı hizmetlerin temellerinin atıldığı ”Yeni Dönem Açılış Programı’nda” yer aldıklarını dile getirdi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir