İLKÇEV,’’FARKINDAYIZ, FARKLIYIZ, ZİNDEYİZ’’GENÇLİK PROJESİ ONAYLANDI

İLKÇEV,’’FARKINDAYIZ, FARKLIYIZ, ZİNDEYİZ’’GENÇLİK PROJESİ ONAYLANDI

Gebze İlim, Kültür ve Çevre Kulübü Derneği (İLKÇEV) olarak başvurduğumuz “FARKINDAYIZ, FARKLIYIZ, ZİNDEYİZ” gençlik projemiz İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Kapsamında desteklenmeye hak kazandı.

 “FARKINDAYIZ, FARKLIYIZ, ZİNDEYİZ”  gençlik projemiz kapsamında 50 öğrenci ile 24 hareketliliğimiz olup, Ekim ayında projemize start vereceğiz.  

İLKÇEV Gençlik Komisyonu Başkanı ve Proje Üyesi Safa Tonyalı çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Tonyalı; “Kulübümüz 2006 Yılı Şubat ayından bu yana Gebze bölgesinde  gençlik çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Gebze bölgesinde gençlik çalışmalarında en iyi metot olarak kabul ettiğimiz ve kulübümüzü kurduğumuz günden bu güne İzcilik ve Spor faaliyetlerimiz gençlerimizi yetiştirme ve yönlendirmede gönüllü olarak tarafımızdan yürütülmektedir.” dedi. Safa Tonyalı, hedef kitlelerinin gençler olduğunu belirterek, Gebze bölgesinde genç nüfus yoğunluğunun fazla olmasından dolayı bu potansiyeli değerlendirme amacında olduklarını kaydetti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir